Žádná propast nemá tak hluboké dno, abychom se z něj nemohli odrazit.

Těhotenství s Tomášem

20. srpna 2012 v 16:06 |  Takhle nějak vzniknul život ... ten náš
Mé přesné datum početí: 18.5.2008.

Nevím jestli je štěstím, že si člověk TO přesné datum početí svého potomka pamatuje nebo neštěstím, že si pamatuje data svých milostných zážitků Nerozhodný.
Pravda je taková, že jsem děti nikdy nechtěla, měla jsem dost starostí sama se sebou, se svým životem a 3 čtyřnohé příživníky. Hypotéka konečně z krku a teď dítě jako další příživník v pořadí?

Před lety jsem řekla, že pokud mám mít dítě tak rodím maximálně v pětadvaceti, dítě bude kluk a bude narozen ve znamení zvěrokruhu Rybou jako jsem já. Věřím, že vesmír stál při mě. V případě laického výpočtu ukončení těhotenství bych se do mého "přání" měla "vejít". Pravděpodobný termín porodu byl asistentkou vypočítán na 23. února 2009. Nedej Bože bych 2 dny přenášela tak mám po svém dokonalém ideálním zakončením mého už tak ne velmi šťastného těhotenství.

Nikdo mi nevěřil, že to co tvrdím se stane. Věděla jsem to. Nějak jsem to věděla, že je to kluk. V nemocnici jsem si to nenechala potvrdit. Ruská asistentka napsala na kousek papíru pohlaví dítěte a zalepila do obálky. Prý je na mě jestli to otevřu. Neotevřela jsem, nepotřebovala jsem, věděla jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.