Žádná propast nemá tak hluboké dno, abychom se z něj nemohli odrazit.

Náš táta: Tomáš st.

20. srpna 2012 v 12:59 |  Takhle nějak vzniknul život ... ten náš
Tomáš st. a já? Byli a stále jsme tak jiní, tak rozdílní. Věděla jsem, že je to člověk plný elánu pro zábavu, absolutně nezodpovědný a zcela bez zájmu o život někoho jiného než sebesama natož zájem o svého potomka. Jednoho potomka už ve svých 22-ti letech věděl zplodit a ve svých 28ti se o něj stále ještě nezajímal.
Respektive on by se možná i zajímal, ale. Ano je tu ale, vždy měl svá ale. Svádí vždy chybu na peníze, telefoní kredit, na světovou nespravedlnost atd. Hloupé nic neříkající důvody.
Proč volat, když žijeme v době elektronické komunikace a všichni tři v relativně svobodných státech. Potřebou pro spojení je jen připojení k internetu, které je v každém městě za pár drobných k mání.
I pokud člověk nemá svůj vlastní počítač, existují kavárny a má-li jedna strana zájem se s někým spojit, měla by to být malá práce najít internetovou kavárnu a připojit se. Pohledy, papíry, tužky, obálky a poštovní známky se stále ještě prodávají.

"Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod."
krásný citát Jana Wericha


Občas mě stále ještě zaráží ona myšlenka, že Tomáš st. měl sám otčíma, který ho vychovával způsobem co průšvih to rána. A dnes má sám dvě děti a ani o jedno nejeví žádný zájem.

Moje (naše) dítě jinými slovy: velmi bezhlavé těhotenství, které měl na svědomí alkohol a večer plný zábavy. Má upřímná nenávist k potratům mě odvedla už předem od takovéto možnosti a tedy po třech měsících špatného vztahu jsem byla v...(...každý ať si domyslí co se mu namísto teček hodí).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.